جزئیات و تریلر فیلم Hobbs & Shaw

hobbs and shaw

به تازگی تریلری از فیلم Hobbs & Shaw منتشر شد. این فیلم در واقع یک Spin-off از مجموعه Fast & Furious یا همان سریع و خشن است. نام این فیلم ترکیبی از دو شخصیت Luke Hobbs یعنی Dwayne Johnson و Deckard Shaw یعنی Jason Statham است. در آخرین نسخه این فیلم یعنی در Fate of Furious این دو شخصیت، به خودبی نقش خود را ایفا کردند و حالا قرار است این دو شخصیت در فیلم به صورت اجباری همکاری کنند که باعث اضافه شدن طنز خوبی به فیلم می‌شود.

hobbs-and-shaw-image         hobbs-and-shaw-image

hobbs-and-shaw-image          hobbs-and-shaw-image

همکاری دو ستاره از این سری در یک فیلم Spin-off می‌تواند هیجان‌انگیز باشد. بازیگران مهم این فیلم Idris Elba (Brixton)، Dwayne Johnson، Jason Statham، Roman Reigns، Vanessa Kirby، Eiza Gonzalez و Eddie Marsan هستند.

یکی از اعضای این فیلم، سوپراستار معروف ورزش WWE است و طرفداران بسیاری دارد یعنی Roman Reigns که او را با نام Leati Joseph ‘Joe’ Anoaʻi نیز می‌شناسند. این فیلم، اولین فیلمی است که Roman Reigns در آن بازی می‌کند.

hobbs and shaw

باید بدانید که Rock یا همان Dwayne از Roman دعوت کرده که به خانواده Fast and Furious بپیوندد و از به عنوان برادر او ایفای نقش کند. احتمالا این دعوت از سوی Rock سورپرایز بزرگی برای Roman بوده است.

این فیلم جایگاه شخصیت‌های به اصطلاح «خفن» است و حضور او می‌تواند هیجان بیشتری به فیلم اضافه کند. همانطور که اشاره شد او به عنوان برادر Hobbs ایفای نقش خواهد کرد. در واقع این ترکیب برادرانه چیزی است که مردم آن را می‌خواهند و می‌تواند دلایل تجاری داشته باشد.

hobbs and shaw

Idris Elba قرار است نقش Brixton را به عنوان نقش منفی فیلم بازی کند که قدرت‌های فرا بشری دارد. یکی از هدف‌های اصلی این شخصیت منفی، خلاص شدن از دست Hobbs و Shaw است. او سیستم شوک اضطراری دارد و بدن او ارتقا یافته به طوری که ضد گلوله است و قدرت بسیار زیادی دارد. یک ایده جالب اما تکراری که اگر کارگردان خوبی داشته باشد می‌تواند موفق شود. به نظر می‌رسد که وجود این شخصیت منفی به همین فیلم خلاصه نمی‌شود و سال بعد در Fast & Furious 9 حضور خواهد داشت.

hobbs and shaw

می‌توان گفت داستان این فیلم تقریبا قابل پیشبینی است و تنها چیزی که طرفداران را به سینما می‌کشد صحنه‌های اکشن این فیلم است. البته باید گفت که این مجموعه از ریشه خود که مسابقه‌های خیابانی است دور شده ولی به هر حال بازهم صحنه‌های زیادی از رانندگی با اتومبیل‌های مختلف در این مجموعه وجود دارد.

hobbs and shaw

تا اینجا می‌دانیم که دو شخصیت Hobbs و Shaw قرار است با یکدیگر همکاری کنند ولی در تریلرمنتشر شده متوجه شدیم که این دو شخصیت‌ رابطه خوبی با یکدیگر ندارند و گاهی اوقات از کمک کردن به یکدیگر امتناع می‌کنند که صحنه‌های جالبی خواهد شد.

hobbs and shaw

این فیلم در سال 2019 اکران می‌شود که کارگردان این عنوان David Leitch است.

هم اکنون شما می توانید برای دیدن تریلر فیلم Hobbs and Shaw به صفحه ی اینستاگرام فناتیک رفته و از آن لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code